Selasa, 09 September 2014

ām fizisko līdzsvar

Ja meklējat perfektu pāri brilles, ir viens galvenais faktors, jums vajadzētu meklēt; cik labi viņi izskatīsies uz jūsu sejas. Ja jūs meklējat pareizo pāri brilles, lielākā daļa cilvēku parasti mēģina par katru pāri iespējamo, lai spriestu, kas ir vislabāk par tām, bet, kas notiks, ja jūs varētu sašaurināt meklēšanu, pirms jūs pat solis kāju briļļu veikalā? Tagad jūs varat. Vienkārši noteikt savu sejas formu un krāsošana, un jums būs iespēja noteikt, kuras forma un briļļu krāsa būs piemērots Jums vislabāk. Izvēloties pareizo briļļu rāmis jūsu sejas forma, var būt tikpat vienkārša kā pēc trīs atslēgas, kas Vision padome America (VCA), ir izklāstītas viņu iedomāties sevi programmas. Šie trīs taustiņi ir šādi: rāmis forma būtu kontrastē arī ar sejas formu, rāmja izmērs būtu mērogā ar sejas lielumu un briļļu vajadzētu atkārtot savu personisko labāko funkciju (piemēram, gaismas krāsu rāmja, lai atbilstu gaišiem matiem). Ir septiņas pamata sejas formas saskaņā ar VCA, un, ja jūs varat pilnībā saprast, kas pēc formas jūsu sejas attiecas, jums būs viens solis tuvāk, lai noteiktu jūsu ideāls pāris brilles. Septiņas sejas formas ir: bāzes leju trijstūris, bāze-up trijstūris, dimants, apaļas, kvadrātveida, ovālas un iegarenas. Arī labs optiķis var palīdzēt jums, izvēloties ideāls pāris brilles, sekojot šīm vadlīnijām.

Pārskats par sejas formas un briļļu rāmji

             minēts iepriekš, ir septiņi pamata sejas formas un jūs vienmēr būtu informēti par kuru sejas forma jums ir, lai noteiktu, kas brilles būs tērps jums vislabāk. Pārliecinoties, ka jums noteikt, kuras sejas forma jums ir, un, ka jūs izvēlēties briļļu rāmi, lai atbilstu jūsu formu, jūs vēlaties sekot turpmākos norādījumus.Apaļa seja ir izliektas līnijas un platums un garums ir tādās pašās proporcijās ar bez leņķiem. Izvēloties pareizo brilles uz apaļu seju, jums vajadzētu mēģināt kantainās šaurām briļļu rāmji, lai pagarinātu formu jūsu sejas un meklēt kopumu brilles, kas ir plašāks struktūra nekā ilgi, piemēram, taisnstūra forma.Ovāla seja, domājams, ir ideāls sejas forma, jo tā vienādās proporcijās. Lai saglabātu savu sejām fizisko līdzsvaru, meklēt kopumu brilles, kas ir tikpat plašs kā visplašākajā daļu sejas. Base-down Triangle sejas formas ir šauras pie pieres un paplašināt ap vaigu un zoda. Labākajai proporcionāli top pusi sejas, izvēlēties brilles, kas ir plašāks formas.Base-up Triangle seja ir plašāks top trešā un šauru apakšējo trešdaļu. Lai vislabāk pielāgot jomu jūsu sejas, izvēlējās gaišāku krāsu rāmi vai, iespējams, arī bez apmales rāmi kā tie vērsīs mazāk uzmanības augšējā trešdaļā jūsu sejas.

            Kvadrātveida sejas forma ir spēcīga žokļa līniju un plašu piere, bet platums un garums parasti ir tādās pašās proporcijās. Lai padarītu jūsu sejas izskatās garākas, mēģiniet šauras rāmji, kas ir vairāk platums nekā dziļumā. Dimanta formas sejas struktūras ir šauras pie žokļa līniju un acu līniju, bet vaigu kauli parasti ir plašāks. Pat ja tas ir rarest sejas forma, jūs joprojām varat atrast brilles komplimentu to, izvēloties rāmi, kas ir sīki pieri rindas vai ir bez apmales un, iespējams, kaķu acu formas.Iegarenas sejas forma ir parasti ilgāk, nekā tas ir plašs, un ir sena taisnu vaiga līniju. Lai padarītu sejas šķiet īsāks un līdzsvarotāks, mēģiniet rāmi, kas ir top-to-bottom dziļumu, lai tā būs pievienot dziļumu

Tidak ada komentar:

Posting Komentar